SOUTĚŽ V RÁMCI VELETRHU

Soutěžte na stánku Akustone a vyhrajte akumulační krbová kamna v hodnotě 181 350 Kč!Mastková akumulační kamna akustone jsou jednoduše geniálním přírodním akumulátorem tepla. Na jedno zatopení Vám budou vytápět Váš domov dalších 24 hodin. Proto se právem řadí mezi nejefektivnější kamna na dřevo na světě. Linie ideálních proporce zlatého řezu vyladěná do nejmenších detailů. Unikátní širokoúhlé topeniště, Vás odmění velkokapacitní akumulací a zcela mimořádným pohledem do ohně.


Jak se zapojit do soutěže?
Podmínky pro vyzvednutí výhry:

  • Výherce musí společnosti akustone s.r.o. předat podklady pro vytvoření posouzení instalace kamen (plány, fotografie, informací o místu instalace)
  • Výherce musí připravit místo pro instalaci kamen dle specifikace navržené společností akustone. Případné náklady na úpravu místa instalace si hradí výherce sám.
  • V případě instalace kamen na stávající komín, je nutná revize komínu před samotnou instalací. Náklady spojené s revizí komínu si hradí výherce sám.
  • V ceně výhry není zahrnuta doprava kamen na místo realizace, jejich instalace a materiály nutné na napojení na komín. Tyto položky budou hrazeny výhercem samostatně v celkové částce cca 23 000 Kč vč. DPH.
  • Instalace kamen u výherce musí proběhnout do 12 měsíců ode dne vyhlášení.
  • Společnost akustone se vymezuje proti přeprodeji, darování nebo přenesení výhry vyhercem. V takto uskutečněném případě propadá výhra prolečnosti akustone s.r.o.

Zobrazit program přednášek