PARTNEŘI A ODBORNÍ KONZULTANTI

CENTRUM PASIVNÍHO DOMU
Prohlédnout pasivní domy

Centrum pasivního domu je nezávislé sdružení, které už 15 let dělá velmi přínosnou osvětu zdravému a úspornému bydlení. Zaměřujeme se na investory, odborníky, studenty i děti. Našemu nezávislému hlasu naslouchají na obecní, krajské i státní úrovni.

Asociace dodavatelů montovaných domů
Ukázat prověřené firmy

ADMD je seskupením firem, které jsou přesvědčeny, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Zákazníkům pomáháme při výstavbě domu od prvních úvah o vlastním bydlení až po realizaci domu.

Cech kamnářů
Seznam členů

Cech kamnářů České republiky sdružuje fyzické osoby i právnické subjekty, které spojuje láska ke kamnářskému řemeslu. Nabízí nezávislé informace, rady, inspirace a kontakty z velice různorodé a komplexní oblasti kamnařiny.

Cech topenářů a instalatérů
Přehled znalců

Sdružující aktivity v oblasti topenářské, instalatérské, TZB a dalších návazných profesí na území České republiky. Hájící oprávněné zájmy svých členů, které povedou k dalšímu rozvoji řemesel.

Klastr Česká peleta
Katalog kotlů

Dřevěné pelety jsou nejen komfortní, ale také velmi ekonomické palivo. Když zvažujete náklady na vytápění, vychází levněji jedině kusové dřevo a hnědé uhlí. Vytápění peletami je přitom výrazně pohodlnější, čistší a efektivnější.

ČESKÁ KOMORA LEHKÝCH OBVODOVÝCH PLÁŠŤŮ
Seznam členů

ČKLOP je od počátku svého vzniku organizací, jejímž smyslem je podpora kvality výrobků a vysoké odborné úrovně dodavatelů lehkých obvodových plášťů, oken, dveří a otvorových výplní.

Svaz podnikatelů ve stínicí technice
Přehled členů

Jak své členy, tak veřejnost informujeme o dění v oboru stínění, spolupracujeme s komorami a konfederacemi z příbuzných oborů a v neposlední řadě naši odborníci spolupracují s příslušnými orgány při tvorbě norem či legislativy.

Česká fotovoltaická asociace
Vzdělávací kurzy

Cílem činnosti spolku je obecně prospěšná činnost spočívající v prosazování a rozvoji využívání fotovoltaické energie, jakožto obnovitelného přírodního a ekologického zdroje energie.

Cech mechanických zámkových systémů ČR
Seznam členů

Pomáhá občanům ČR při realizaci zabezpečení jejich majetku – doporučováním profesionálních služeb a produktů našich členů.

Dřevařský ústav
Přehled služeb

Nezávislá certifikační instituce, která se již od roku 1951 věnuje činnostem, které jsou nezbytné pro zaručení kvality výrobků ze dřeva nebo na bázi dřeva v oblastech certifikace a zkušebnictví, diagnostika a ověřování kvality budov, analýza a návrh ochrany dřeva.

Nadace dřevo pro život
Naše projekty

Jsme Nadace dřevo pro život a naším posláním je podporovat využívání dřeva, naší domácí obnovitelné suroviny. Už od roku 2005.

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR
Seznam členů

Odborné řemeslné firmy, které provádějí malířské, lakýrnické, natěračské, tapetářské, písmomalířské, dekorační, umělecké a další práce

ARCHEVIO
Ukázat videa

Profeisonální animace a trailery pro prezentaci plánované výstavby a developerských projektů.

Připrav Brno
Více informací

Veleton je partnerem projektu Připrav Brno, který usiluje o snížení emisí CO2.

TZB-info
Přejít na portál

Portál TZB-info je oborový zdroj informací zaměřený na stavebnictví, úspory energií a související obory nazývané souhrnně technická zařízení budov.

Cech klempířů, pokrývačů a tesařů
Zobrazit

Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR je spolek otevřený všem kvalitním profesionálům v těchto oborech. Vydává odborné publikace a pravidla pro práce týkající se realizace střech.MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Dřevostavitel.cz
Nejoblíbenější domy

Nezávislé stavební medium, které s návštěvností přesahující 1 milion měsíčně patří do TOP3 nejčtenějších českých online stavebních portálů. Klade důraz na kvalitní redakční obsah bez skryté reklamy a PR článků.

Novinky.cz
Zobrazit

Jeden z nejnavštěvovanějších zpravodajských serverů v českém online světě. Přináší novinky z domova i ze světa, oblíbené rubriky jsou např. bydlení, cestování, kultura, žena, sport a automoto.

Prima Doma
Zobrazit

Každý den aktuální informace, videa, rady a tipy z oboru stavby a rekonstrukce bytů a rodinných domů, vybavení, vše kolem zahrady, chataření a DIY.

Chatař Chalupář
Zobrazit

Jediný časopis, který se věnuje rekreačnímu bydlení, je určen všem, kteří rádi tráví svůj volný čas aktivním odpočinkem. Má dlouholetou tradici, první číslo vyšlo v lednu 1969.

Pěkné bydlení
Zobrazit

Časopis s dlouhou tradicí a moderními názory se věnuje všemu, co souvisí s pořízením a zařízením bydlení. Dává praktické rady a představuje stálici na trhu časopisů o bydlení.

Magazín Interiery
Zobrazit

Jediný B2B magazín pro interiérové designéry, architekty a výrobce nábytku v ČR. Zaměřuje se na novinky a trendy, reportáže ze zahraničních veletrhů i pohledy do historie. Přináší řadu zajímavých rozhovorů napříč oborem.

České Stavby
Zobrazit

Obsáhlý internetový portál o stavbě, zahradě a bydlení. Najdete zde informace potřebné nejen při stavbě domu, ale i při údržbě zahrady, plánování bytové architektury nebo řešení finančních otázek spojených s bydlením.

Bydlení12
Zobrazit

Web o stavbě a bydlení, na kterém najdete novinky, rady a tipy, které je dobré vědět pokud stavíte, vybíráte firmu, rekonstruujete, zařizujete nebo pečujete o zahradu.

Visidoo
Zobrazit

Služba, která za Vás hlídá realitní inzeráty. Netravte hodiny hledáním nabídek. Visidoo to udělá za vás.

Deník.cz
Zobrazit

Deník.cz jsou regionální noviny, které čítají 71 deníků a 24 týdeníků. Informují o zpravodajství ze světa, republiky, regionu, kraje i z nejbližšího okolí bydliště čtenáře, pro kterého jsou určeny. Jednotlivé regionální listy jsou vždy označeny přídavným jménem podle regionu, pro který se vydávají (např. Brněnský deník).PODPORUJEME

Dům na půli cesty
Více informací

Pobytová sociální služba, která umožňuje plynulý vstup mladého plnoletého člověka do samostatného a odpovědného života.