PARTNEŘI A ODBORNÍ KONZULTANTI

CENTRUM PASIVNÍHO DOMU
Prohlédnout pasivní domy

Centrum pasivního domu je nezávislé sdružení, které už 15 let dělá velmi přínosnou osvětu zdravému a úspornému bydlení. Zaměřujeme se na investory, odborníky, studenty i děti. Našemu nezávislému hlasu naslouchají na obecní, krajské i státní úrovni.

Asociace dodavatelů montovaných domů
Ukázat prověřené firmy

ADMD je seskupením firem, které jsou přesvědčeny, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Zákazníkům pomáháme při výstavbě domu od prvních úvah o vlastním bydlení až po realizaci domu.

Cech kamnářů
Seznam členů

Cech kamnářů České republiky sdružuje fyzické osoby i právnické subjekty, které spojuje láska ke kamnářskému řemeslu. Nabízí nezávislé informace, rady, inspirace a kontakty z velice různorodé a komplexní oblasti kamnařiny.

Cech topenářů a instalatérů
Přehled znalců

Sdružující aktivity v oblasti topenářské, instalatérské, TZB a dalších návazných profesí na území České republiky. Hájící oprávněné zájmy svých členů, které povedou k dalšímu rozvoji řemesel.

Klastr Česká peleta
Katalog kotlů

Dřevěné pelety jsou nejen komfortní, ale také velmi ekonomické palivo. Když zvažujete náklady na vytápění, vychází levněji jedině kusové dřevo a hnědé uhlí. Vytápění peletami je přitom výrazně pohodlnější, čistší a efektivnější.

ČESKÁ KOMORA LEHKÝCH OBVODOVÝCH PLÁŠŤŮ
Seznam členů

ČKLOP je od počátku svého vzniku organizací, jejímž smyslem je podpora kvality výrobků a vysoké odborné úrovně dodavatelů lehkých obvodových plášťů, oken, dveří a otvorových výplní.

Svaz podnikatelů ve stínicí technice
Přehled členů

Jak své členy, tak veřejnost informujeme o dění v oboru stínění, spolupracujeme s komorami a konfederacemi z příbuzných oborů a v neposlední řadě naši odborníci spolupracují s příslušnými orgány při tvorbě norem či legislativy.

Cech mechanických zámkových systémů ČR
Seznam členů

Pomáhá občanům ČR při realizaci zabezpečení jejich majetku – doporučováním profesionálních služeb a produktů našich členů.

Dřevařský ústav
Přehled služeb

Nezávislá certifikační instituce, která se již od roku 1951 věnuje činnostem, které jsou nezbytné pro zaručení kvality výrobků ze dřeva nebo na bázi dřeva v oblastech certifikace a zkušebnictví, diagnostika a ověřování kvality budov, analýza a návrh ochrany dřeva.

Nadace dřevo pro život
Naše projekty

Jsme Nadace dřevo pro život a naším posláním je podporovat využívání dřeva, naší domácí obnovitelné suroviny. Už od roku 2005.

ARCHEVIO
Ukázat videa

Profeisonální animace a trailery pro prezentaci plánované výstavby a developerských projektů.

TZB-info
Přejít na portál

Portál TZB-info je oborový zdroj informací zaměřený na stavebnictví, úspory energií a související obory nazývané souhrnně technická zařízení budov.

Cech klempířů, pokrývačů a tesařů
Zobrazit

Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR je spolek otevřený všem kvalitním profesionálům v těchto oborech. Vydává odborné publikace a pravidla pro práce týkající se realizace střech.MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Dřevostavitel.cz
Nejoblíbenější domy

Nezávislé stavební medium, které s návštěvností přesahující 1 milion měsíčně patří do TOP3 nejčtenějších českých online stavebních portálů. Klade důraz na kvalitní redakční obsah bez skryté reklamy a PR článků.

Novinky.cz
Zobrazit

Jeden z nejnavštěvovanějších zpravodajských serverů v českém online světě. Přináší novinky z domova i ze světa, oblíbené rubriky jsou např. bydlení, cestování, kultura, žena, sport a automoto.

Prima Doma
Zobrazit

Každý den aktuální informace, videa, rady a tipy z oboru stavby a rekonstrukce bytů a rodinných domů, vybavení, vše kolem zahrady, chataření a DIY.

Deník.cz
Zobrazit

Deník.cz jsou regionální noviny, které čítají 71 deníků a 24 týdeníků. Informují o zpravodajství ze světa, republiky, regionu, kraje i z nejbližšího okolí bydliště čtenáře, pro kterého jsou určeny. Jednotlivé regionální listy jsou vždy označeny přídavným jménem podle regionu, pro který se vydávají (např. Brněnský deník).

Pěkné bydlení
Zobrazit

Časopis s dlouhou tradicí a moderními názory se věnuje všemu, co souvisí s pořízením a zařízením bydlení. Dává praktické rady a představuje stálici na trhu časopisů o bydlení.

Chatař Chalupář
Zobrazit

Jediný časopis, který se věnuje rekreačnímu bydlení, je určen všem, kteří rádi tráví svůj volný čas aktivním odpočinkem. Má dlouholetou tradici, první číslo vyšlo v lednu 1969.

Magazín Interiery
Zobrazit

Jediný B2B magazín pro interiérové designéry, architekty a výrobce nábytku v ČR. Zaměřuje se na novinky a trendy, reportáže ze zahraničních veletrhů i pohledy do historie. Přináší řadu zajímavých rozhovorů napříč oborem.

České Stavby
Zobrazit

Obsáhlý internetový portál o stavbě, zahradě a bydlení. Najdete zde informace potřebné nejen při stavbě domu, ale i při údržbě zahrady, plánování bytové architektury nebo řešení finančních otázek spojených s bydlením.

Bydlení12
Zobrazit

Web o stavbě a bydlení, na kterém najdete novinky, rady a tipy, které je dobré vědět pokud stavíte, vybíráte firmu, rekonstruujete, zařizujete nebo pečujete o zahradu.

Obydlíčko
Více info

Web o krásném a chytrém bydlení, kde najdete spoustu inspirace, informace o energiích a úsporách, rady a tipy pro výběr vybavení do jednotlivých místností, prověřené babské rady a mnoho dalšího.

BIANO
Zobrazit katalog

Začali jsme jako katalog nábytku a dekorací s vizí, že krásné bydlení může mít každý. Nahromadit stovky tisíc produktů různých obchodů na jedno místo ale nestačí.

Energie kolem nás
Zobrazit

Web EKN navazuje na 15letou historii odborného časopisu Energie kolem nás. Zabývá se tématy jako energetika, obnovitelné zdroje, vytápění apod. Nabízí nové články, zprávy a upoutávky na oborové akce.

Finanční a ekonomické informace
Zobrazit

Portál FAEI.cz (Finanční a ekonomické informace) vznikl v roce 2015 jako názorový a informační web. Externími spolupracovníky redakce je řada respektovaných ekonomů a analytiků. Tři čtvrtiny návštěvníků tvoří ekonomicky aktivní čtenáři ve věku 25–64 let.

Bydlet.cz
Zobrazit

Bydlet.cz je internetový portál zaměřený na dům, interiéry, zahrady, životní styl a recepty. Svým čtenářům přináší denně čerstvé informace a inspiraci pro vlastní bydlení a domácnost.

TV Bydlení
Zobrazit

Living Media provozuje dvě online TV zaměřené na bydlení, architekturu a design. Obě televize – TVbydleni.cz a TVarchitect.com sleduje přes 100.000 diváků měsíčně.

TV Architect
Zobrazit

Living Media provozuje dvě online TV zaměřené na bydlení, architekturu a design. Obě televize – TVbydleni.cz a TVarchitect.com sleduje přes 100.000 diváků měsíčně.

Daibau
Navštívit

Daibau jsme vytvořili s hlavním cílem, aby český stavební trh byl transparentnější a abychom spojili kvalitní dodavatele s dobrými zákazníky

STAVITEL
Otevřít

Časopis Stavitel působí na trhu B-B přes 30 let a je nejstarším časopisem s tímto zaměřením. STAVITEL je lídrem na trhu odborných časopisů ve stavebnictví. Poskytuje spolehlivé a důležité informace pro velké i malé stavebnictví. Provází celým stavebním dílem od přípravy staveb až po facility management a jeho nedílnou součástí je ekonomika, právní poradna a pravidelné zveřejňování veřejných zakázek.

ESTAV.cz
Zobrazit

ESTAV.cz dává rady a tipy, jak se orientovat na stavebním trhu. Nabízí informace o ucelených řešeních pro stavby, rekonstrukce a modernizace bydlení. Sleduje trendy v oblasti designu, architektury i techniky.PODPORUJEME

Dům na půli cesty
Více informací

Pobytová sociální služba, která umožňuje plynulý vstup mladého plnoletého člověka do samostatného a odpovědného života.