Evora CZ, s.r.o. 


Kompletní systémy - vzduchotechnika, vytápění, fotovoltaika

Veletrh je za námi, děkujeme za návštěvu a těšíme se příště!


  • Chcete vědět, jak se chránit před růstem cen energií a ušetřit i v době zdražování? V tom případě jste u nás správně!
  • Co je cílem společnosti Evora a všech jejich zaměstnanců❓ Pomáhat vytvářet zdravé, bezpečné a komfortní vnitřní prostředí staveb jak pro život, tak pro práci.
  • Soustředíme se na udržitelný provoz staveb, díky správnému výběru technologií –zejména na minimalizaci nákladů na provoz budov, jejich dopad na životní prostředí a zdraví těch, kteří v nich pobývají.
  • V rámci minimalizace nákladů na bydlení se zabýváme poradenstvím, návrhem, projekcí, realizací a servisem technologií. Pomůžeme Vám v oblastech řízeného větrání s rekuperací tepla, vytápění, chlazení, přípravy teplé vody, fotovoltaiky a automatizací budov-včetně chytrých domácností.
  • Ačkoliv společnost Evora myslí na přírodu, není žádný zelenáč a na trhu figuruje již 12 let. Podílela se - jak projekčně, tak realizačně - na spoustě zajímavých staveb. Ať už se jedná o vítěze Grand Prix v rámci veletrhu For Pasiv , či o úspěšné finalisty Stavby roku. Každý takový úspěch je možný jen díky našim klientům, kteří nám v naší práci plně důvěřují.