SOUTĚŽ V RÁMCI VELETRHU

Soutěžte na stánku Aquatec USBF a vyhrajte Prémiovou domovní ČOV Aquatec typu AT6 PLUS-GSM v hodnotě 53 600 Kč!Jedná se o prémiovou řadu nejprodávanějšího typu domovní čistírny v ČR. Typ AT6 PLUS má kapacitu pro 1–5 osob a je určen pro čištění splaškové vody z individuálních rodinných domů, které nemají možnost napojení na obecní splaškovou kanalizaci ústící do centrální ČOV. 

Účinnost čištění u tohoto typu ČOV dosahuje 93–98% dle EN-12566-3. Kvalita přečištěné vody je na takové úrovni, že není potřeba žádný další stupeň dočištění (písková filtrace, dávkování činidla pro srážení fosforu, UV lampa apod.), čímž tato čistírna získává velký náskok před konkurenčními výrobky. Domovní čistírna AT6 PLUS je vhodná i pro použití na chatách a chalupách, kde je nepravidelný provoz nebo tam, kde je nižší zatížení ČOV než je její kalkulovaná maximální kapacita.

Oproti standardní čistírně AT6 je typ AT6 PLUS navíc vybaven mikroprocesorovou řídící jednotkou AQC PLUS s GSM modulem, umožňující kontrolu a nastavení chodu čistírny tzv. na dálku. U domovních ČOV ve verzi PLUS je nahrazen mechanický rozvaděč vzduchu s pěti ventily, který používá standardní typ AT6, automatickým systémem dávkování kyslíku za pomocí solenoidového ventilu. Jednotka má 10 přednastavených programů provozu, které si provozovatel čistírny zvolí podle aktuálního zatížení (např. standardní nebo víkendový provoz, dovolená apod.). Řídící jednotka AQC PLUS-GSM spolu s dmychadlem je pak umístěna vedle ČOV v samostatné šachtě, která je také součástí dodávky.

 

Cena výhry je uvedena bez DPH.


Jak se zapojit do soutěže?
Podmínky pro vyzvednutí výhry:

Způsob převzetí a uplatnění výhry je v kompetenci vystavovatele, který cenu věnoval a je provozovatelem soutěže. Je třeba individuální dohoda mezi výhercem a vystavovatelem. 


Zobrazit program přednášek